Popisek hry

Rádi trávíte volný čas při ruletě? Uvažujete nad tím, zahrát si ruletu na internetu online bez nutnosti návštěvy živého kasina a využít tak pohodlí domova? Pak jste na správné adrese! Oprašte si základní výrazy rulety a můžeme začít. Americká ruleta se liší od svých předchůdců ze 17. století v jediném faktu. Evropská, zda francouzská ruleta se od té americké liší v počtu čísel na hrací ploše. Proto, pokud máte rádi nulu v ruletě, v americké verzi je najdete rovnou 2. Nabízí až 38 číselných políček včetně 0 a 00.

Jednoduché ovládání a intuitivní design dělají ruletu jednu z nejpopulárnějších her na světě. Spolu se skvělou grafikou, hlasovým doprovodem o právě probíhající aktivitě ve hře Vás jistě osloví. Budete se těšit na další a další kola, hlavně pokud si ji oblíbíte ve zkušební hře zdarma a vyzkoušíte štěstí bez rizika ztráty peněz. Pokud se Vám hra zalíbila, vyzkoušejte si ji přímo odsud. Hodně štěstí a zábavy s americkou ruletou!

Hodnocení

Zahráno: 627x Hodnoceni: 7
Hodnoťte tuto online hru ( 10 = superhra ): 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Recenze

Tato hra zatím nebyla uživateli recenzována. Buďte tedy její první recenzér!


Výběr z 1000her

Hraní webgames

Většina z 1001 hry zdarma, které jsou na www.MojeGames.cz se spouštějí kliknutím na tlačítko "Play", "Start" a někdy také "Go". Vždy na začátku je potřeba počkat několik vteřin (délka závisí od internetového připojení) než se hra kompletně načítá. Až poté klikněte na jedno ze zmíněných klíčových slov a začněte hrát webgames. Nově máte možnost hrát více než 1000her na velké ploše. Můžete si také zahrát hry na Android. Klikněte proto na odkaz ZVĚTŠIT ROZLIŠENÍ HRY než začnete hrát a zažijte skvělou a neopakovatelnou atmosféru!

1001 hry

Komerční info

Zahrajte si Happy Wheels!

Projekt www.MojeGames.cz Vám nabízí množstí supergames, které můžete hrát zcela zdarma a bez nutnosti instalace. Superhry, webgames a onlinovky, které si zde můžete zahrát jsou z velké většiny v akglickém jazyce. Takže při hraní těchto 1000her můžete argumentovat, že se vlastně zodkonalujete v angličtine:) Pokud budete mít s některou hrou problém napište ho do komentářů a určite ho společně vyřešíme. Při hraní více než 1001 her Vám přejeme hodně štestí a dobré zábavy. Další zajímavé hry online naleznete na skvelehry.cz


Partnerské weby: Poggo.cz | Přečtěte si: Typický hráč casina | Sizzling | ggames stesti hry | online hry | casinoeuro