Popisek hry

V jednoduchosti je krása a retro má rád asi každý. Hrací automat Crazy 7 v sobě spojuje tu nejlepší hratelnost se zábavou a napětím, jakou dokáží přinést jen klasické automaty. Určitě si pamatujete, když jste v zapadlé hospůdce hodili do světélkujícího automatu pár mincí a v napětí čekali zda-li padnou tři stejné symboly.

Příjemné vzpomínky si můžete osvěžit s automatem Crazy 7. Je opravdu jednoduchý, hry jsou rychlé a výherní kombinace sestávají pouze ze sedmiček. Pokud hledáte milé odreagování na pár chvil, určitě vyzkoušejte hru Crazy 7. Zahrát si ji můžete samozřejmě zdarma.

Hodnocení

Zahráno: 6369x Hodnoceni: 1
Hodnoťte tuto online hru ( 10 = superhra ): 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Recenze

Tato hra zatím nebyla uživateli recenzována. Buďte tedy její první recenzér!


Výběr z 1000her

Hraní webgames

Většina z 1001 hry zdarma, které jsou na www.MojeGames.cz se spouštějí kliknutím na tlačítko "Play", "Start" a někdy také "Go". Vždy na začátku je potřeba počkat několik vteřin (délka závisí od internetového připojení) než se hra kompletně načítá. Až poté klikněte na jedno ze zmíněných klíčových slov a začněte hrát webgames. Nově máte možnost hrát více než 1000her na velké ploše. Můžete si také zahrát hry na Android. Klikněte proto na odkaz ZVĚTŠIT ROZLIŠENÍ HRY než začnete hrát a zažijte skvělou a neopakovatelnou atmosféru!

1001 hry

Komerční info


Projekt www.MojeGames.cz Vám nabízí množstí supergames, které můžete hrát zcela zdarma a bez nutnosti instalace. Superhry, webgames a onlinovky, které si zde můžete zahrát jsou z velké většiny v akglickém jazyce. Takže při hraní těchto 1000her můžete argumentovat, že se vlastně zodkonalujete v angličtine:) Pokud budete mít s některou hrou problém napište ho do komentářů a určite ho společně vyřešíme. Při hraní více než 1001 her Vám přejeme hodně štestí a dobré zábavy. Další zajímavé hry online naleznete na skvelehry.cz


Partnerské weby: Poggo.cz | Přečtěte si: Typický hráč casina | Sizzling | ggames stesti hry | online hry | casinoeuro