Popisek hry

Pokud si chcete odpočinout od her s automaty, kde všechno bliká a hraje a rychle se mění, vyzkoušejte online kostky Sic Bo. Jde o opravdu jednoduchou hru s kostkami, při které si odpočinete a budete se cítit příjemně.

Ovládání je velmi jednoduché a intuitivní, stačí vám prakticky dvě tlačítka. Pravidla jsou lehká na pochopení a i začátečník se je snadno naučí během několika minut. Online hru Sic Bo si můžete vyzkoušet zdarma a zjistit tak, zda se nestane vaší alternativní zábavou na dlouhé klidné večery.

Ak si chcete oddýchnuť od automatových hier kde všetko bliká a hrá a rýchlo sa mení, vyskúšajte online kocky Sic Bo. Ide o naozaj jednoduchú hru s kockami, pri ktorej si odpočiniete a budete sa cítiť príjemne.

Ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne, stačia vám prakticky dve tlačidlá. Pravidlá sú ľahké na pochopenie a aj začiatočník sa ich naučí v priebehu niekoľkých minút. Online hru Sic Bio si môžete vyskúšať zadarmo a zistiť tak, či sa nestane vašou alternatívnou zábavou na dlhé pokojné večery.

Hodnocení

Zahráno: 773x Hodnoceni: 1
Hodnoťte tuto online hru ( 10 = superhra ): 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Recenze

Tato hra zatím nebyla uživateli recenzována. Buďte tedy její první recenzér!


Výběr z 1000her

Hraní webgames

Většina z 1001 hry zdarma, které jsou na www.MojeGames.cz se spouštějí kliknutím na tlačítko "Play", "Start" a někdy také "Go". Vždy na začátku je potřeba počkat několik vteřin (délka závisí od internetového připojení) než se hra kompletně načítá. Až poté klikněte na jedno ze zmíněných klíčových slov a začněte hrát webgames. Nově máte možnost hrát více než 1000her na velké ploše. Můžete si také zahrát hry na Android. Klikněte proto na odkaz ZVĚTŠIT ROZLIŠENÍ HRY než začnete hrát a zažijte skvělou a neopakovatelnou atmosféru!

1001 hry

Komerční info

Zahrajte si Happy Wheels!

Projekt www.MojeGames.cz Vám nabízí množstí supergames, které můžete hrát zcela zdarma a bez nutnosti instalace. Superhry, webgames a onlinovky, které si zde můžete zahrát jsou z velké většiny v akglickém jazyce. Takže při hraní těchto 1000her můžete argumentovat, že se vlastně zodkonalujete v angličtine:) Pokud budete mít s některou hrou problém napište ho do komentářů a určite ho společně vyřešíme. Při hraní více než 1001 her Vám přejeme hodně štestí a dobré zábavy. Další zajímavé hry online naleznete na skvelehry.cz


Partnerské weby: Poggo.cz | Přečtěte si: Typický hráč casina | Sizzling | ggames stesti hry | online hry | casinoeuro