1001 hry, onlinovky, 1000her, superhry zdarma a webgames

www.MojeGames.cz - 1001 hry zdarma

Vítejte na oblíbeném webu MojeGames.cz! Velice nás těší každá Vaše návštěva a proto se pořád snažíme stránku zdokonalovat, aby se náš web s online hrami stal tak trochu i Vašim a aby jste se sem rádi vraceli. Veškeré superhry a onlinovky, které zde najdete jsou zdarma. Také nás těší pokud každou minihru, kterou si zahrajete nějakým způsobem okomentujete a ohodnotíte. Přispíváte tím k zvýšení kvality webu, protože zde na každém názoru záleží! Počet supergames na webu každým dnem roste a již brzy zde najdete více než 1001 her online. No a postupem času až 10000her online. Doufáme, že MojeGames.cz každý den otevřou dveře do světa zábavy a online her.

nové superhry, supergames a onlinovky

Coal express 4 Coal express 4

Je tu už čtvrté pokračování úspěšné hry Coal express 4. V této hře budete převážet ve svém vláčku zavazadla po tratích, které nebudou moc rovné ale naopak budou velmi skákavé a budete muset dávat velký pozor, aby vám zavazadla nevypadala z vlaku.

Alliant Alliant

Píše se rok 3087 a lidstvo vyčerpalo všechny zdroje surovin, které mělo. Proto všichni Allientové hledají cestu, jak najít či nahradit tyto zdroje. Povolali si zrovna vás a vy po pár úrovních dokážete lidstvo postavit opět na nohy a najít jiné zdroje obživy.

ATV DESTROYER ATV DESTROYER

Závodní online hra, patřící mezi 1001 hry, ATV DESTROYER vás bude čekat přes 20 různých úrovní. V každé budete muset projet, co nejrychleji trať v rozestavěné městské části. Budete si moci postupně také vylepšovat své čtyřkolky a být ještě rychlejší.
Briker Briker

Hra Briker se stala velmi oblíbená u tech lidí, co mají rádi hry, u kterých musíte myslet a zapojovat mozek. V této hře jde o to, aby jste stojící kvádr dostali na předem určené místo bez ani jedné chyby. Hra nabízí parádní výběr z 26 levlů.

BlueShift BlueShift

Tato hra je pro experty na střílečky. Na začátku si vyberete jednu z pistolnic a s ní začnete postupně pokládat do země mrtvých jednoho člena gangu za druhým. Hra je doopravdy velmi obtížná a proto musíte být velmi zběhlí s těchto hrách z pohledu stříleček.

Alexander Alexander

Alexandr je hlavní postavou této skvělé RPG hry, kde se stanete vojevůdcem svého řeckého vojska. Budete postupně podstupovat vyčerpávající války a snažit se o sjednocení Evropy pod svoji moc. Hra nabízí plno způsobů a strategií a proto se stala, tak oblíbenou.
Achilles Achilles

Pokud jste se ve škole něco naučili, tak víte, že Achilles byl přední řecký bojovník. I v této hře budete bojovat proti řeckým válečníkům a sekat hlavy jednu za druhou. Časem můžete začít kombinovat různé útoky a dovést tyto útoky k dokonalosti.

Best farm Best farm

Ve hře Best farm se obléknete do farmařského oblečení a půjdete obdělávat svoje políčka. Za vypěstované produkty budete odměněni a budete je moci prodat na trhu a dále nakupovat lepší a cennější zeleninu a ovoce. Hra je velmi propracovaná a určitě se nebudete nudit.

Abduction Abduction

Ve hře Abduction se setkáte s mnoha bezhlavými mimozemšťany, kteří pro zisk udělají úplně vše. Vy jste přišli s obrovským nápadem, které mimozemšťané chtějí vědět. Vy začnete s postupem hry realizovat svůj nápad a dokážete nemožné.

360 360

V této hře vás bude čekat velmi logické přemýšlení. Čeká vás mnoho kol, ve kterých budete muset dokázat svoji inteligenci a logické myšlení. Ve hře jde hlavně o otáčení obrázku, ve kterém budete hrát. Ve hře například budete muset s kuličkou projít po pár otočeních b...

První | Předchozí | Stránka 2 z 98 | Další | Poslední |

Výběr z 1000her

Hraní webgames

Většina z 1001 hry zdarma, které jsou na www.MojeGames.cz se spouštějí kliknutím na tlačítko "Play", "Start" a někdy také "Go". Vždy na začátku je potřeba počkat několik vteřin (délka závisí od internetového připojení) než se hra kompletně načítá. Až poté klikněte na jedno ze zmíněných klíčových slov a začněte hrát webgames. Nově máte možnost hrát více než 1000her na velké ploše. Můžete si také zahrát hry na Android. Klikněte proto na odkaz ZVĚTŠIT ROZLIŠENÍ HRY než začnete hrát a zažijte skvělou a neopakovatelnou atmosféru!

1001 hry

Komerční info

Nejlepší browser hry zdarma Zkuste hernu PokerStars! CeskeCasino Automaty Zdarma

Projekt www.MojeGames.cz Vám nabízí množstí supergames, které můžete hrát zcela zdarma a bez nutnosti instalace. Superhry, webgames a onlinovky, které si zde můžete zahrát jsou z velké většiny v akglickém jazyce. Takže při hraní těchto 1000her můžete argumentovat, že se vlastně zodkonalujete v angličtine:) Pokud budete mít s některou hrou problém napište ho do komentářů a určite ho společně vyřešíme. Při hraní více než 1001 her Vám přejeme hodně štestí a dobré zábavy. Další zajímavé hry online naleznete na skvelehry.cz


Partnerské weby: Poggo.cz | GeekShirts - Originální trička a mikiny s vtipným potiskem. | Přečtěte si: Typický hráč casina | Sizzling | ggames