1001 hry, onlinovky, 1000her, superhry zdarma a webgames

www.MojeGames.cz - 1001 hry zdarma

Vítejte na oblíbeném webu MojeGames.cz! Velice nás těší každá Vaše návštěva a proto se pořád snažíme stránku zdokonalovat, aby se náš web s online hrami stal tak trochu i Vašim a aby jste se sem rádi vraceli. Veškeré superhry a onlinovky, které zde najdete jsou zdarma. Také nás těší pokud každou minihru, kterou si zahrajete nějakým způsobem okomentujete a ohodnotíte. Přispíváte tím k zvýšení kvality webu, protože zde na každém názoru záleží! Počet supergames na webu každým dnem roste a již brzy zde najdete více než 1001 her online. No a postupem času až 10000her online. Doufáme, že MojeGames.cz každý den otevřou dveře do světa zábavy a online her.

nové superhry, supergames a onlinovky

Exodus Exodus

V roce 2465 se konečně lidstvo setkalo s mimozemskou společností. Ale kdo čekal milé a hodné marťany, tak se velmi spletl. Proto máte jako kapitán za úkol obránit naši planetu a bojovat a porazit mimozemskou komunity. Budete mít k dispozici lodě a skvělou posádku.
Roll Roll

V této hře je vaší hlavní náplní rolovat. Nebo lépe řečeno posunovat kuličky do jamek nebo je praskat. To si můžete vybrat v průběhu hry. Hra se velmi dobře ovládá a je velmi jednoduchá. Ve hře je přes 10 úrovní, ve kterých si užijete plno srandy.

Ballista Ballista

V online hře Ballista vás čeká sestřelování balónků s heliem pomocí Balistiky. Hra je pohodová a hlavně oddychová, u které si v pohodě hrajete bez času a hraje se pouze na splnění levlu či úrovně. Čeká vás pěkných 20 kol této skvělé střílečky.

Arcuz Arcuz

Arcuz patří mezi ty pravé RPG hry. Prostě vám dají meč do ruky a jdete masakrovat a i kdyby proti vám stála celá armáda, tak ji samy v pohodě zdecimujete. Hra nepatří mezi nejtěžší ale určitě v sobě něco má a dokáže vás dostat do děje hry.

Coal express 4 Coal express 4

Je tu už čtvrté pokračování úspěšné hry Coal express 4. V této hře budete převážet ve svém vláčku zavazadla po tratích, které nebudou moc rovné ale naopak budou velmi skákavé a budete muset dávat velký pozor, aby vám zavazadla nevypadala z vlaku.

Alliant Alliant

Píše se rok 3087 a lidstvo vyčerpalo všechny zdroje surovin, které mělo. Proto všichni Allientové hledají cestu, jak najít či nahradit tyto zdroje. Povolali si zrovna vás a vy po pár úrovních dokážete lidstvo postavit opět na nohy a najít jiné zdroje obživy.

ATV DESTROYER ATV DESTROYER

Závodní online hra, patřící mezi 1001 hry, ATV DESTROYER vás bude čekat přes 20 různých úrovní. V každé budete muset projet, co nejrychleji trať v rozestavěné městské části. Budete si moci postupně také vylepšovat své čtyřkolky a být ještě rychlejší.
Briker Briker

Hra Briker se stala velmi oblíbená u tech lidí, co mají rádi hry, u kterých musíte myslet a zapojovat mozek. V této hře jde o to, aby jste stojící kvádr dostali na předem určené místo bez ani jedné chyby. Hra nabízí parádní výběr z 26 levlů.

BlueShift BlueShift

Tato hra je pro experty na střílečky. Na začátku si vyberete jednu z pistolnic a s ní začnete postupně pokládat do země mrtvých jednoho člena gangu za druhým. Hra je doopravdy velmi obtížná a proto musíte být velmi zběhlí s těchto hrách z pohledu stříleček.

Alexander Alexander

Alexandr je hlavní postavou této skvělé RPG hry, kde se stanete vojevůdcem svého řeckého vojska. Budete postupně podstupovat vyčerpávající války a snažit se o sjednocení Evropy pod svoji moc. Hra nabízí plno způsobů a strategií a proto se stala, tak oblíbenou.

První | Předchozí | Stránka 2 z 99 | Další | Poslední |

Výběr z 1000her

Hraní webgames

Většina z 1001 hry zdarma, které jsou na www.MojeGames.cz se spouštějí kliknutím na tlačítko "Play", "Start" a někdy také "Go". Vždy na začátku je potřeba počkat několik vteřin (délka závisí od internetového připojení) než se hra kompletně načítá. Až poté klikněte na jedno ze zmíněných klíčových slov a začněte hrát webgames. Nově máte možnost hrát více než 1000her na velké ploše. Můžete si také zahrát hry na Android. Klikněte proto na odkaz ZVĚTŠIT ROZLIŠENÍ HRY než začnete hrát a zažijte skvělou a neopakovatelnou atmosféru!

1001 hry

Komerční info

Nejlepší browser hry zdarma Zkuste hernu PokerStars! CeskeCasino Automaty Zdarma Levný a rychlý internet na doma pro vaši pařbu!

Projekt www.MojeGames.cz Vám nabízí množstí supergames, které můžete hrát zcela zdarma a bez nutnosti instalace. Superhry, webgames a onlinovky, které si zde můžete zahrát jsou z velké většiny v akglickém jazyce. Takže při hraní těchto 1000her můžete argumentovat, že se vlastně zodkonalujete v angličtine:) Pokud budete mít s některou hrou problém napište ho do komentářů a určite ho společně vyřešíme. Při hraní více než 1001 her Vám přejeme hodně štestí a dobré zábavy. Další zajímavé hry online naleznete na skvelehry.cz


Partnerské weby: Poggo.cz | GeekShirts - Originální trička a mikiny s vtipným potiskem. | Přečtěte si: Typický hráč casina | Sizzling | ggames