Nudíte se? Online hry nudu zaženou zaručeně

Že se člověk nudí, to není nic neobvyklého. Jenom málokdo dokáže pracovat, nebo se věnovat svým koníčkům v podstatě 24 hodin denně. Pokud jste na tom stejně, jistě víte, že už dávno to není televize, ani knížka, která by vás zabavila. Co dnes lidé pro zahnání nudy hledají primárně? Jsou to online hry. A o nich můžeme téměř stoprocentně říci, že dokážou zabavit i vás samotné. Proč? Důvodů je celá řada.

Hrát je možné ihned

Začali jste se nudit? Pokud ano, můžete se také v podstatě okamžitě zabavit. To proto, že online hry jsou dostupné hned, bez jakéhokoliv čekání. Stačí si říci, že zaženete nudu právě pomocí nich, a v další minutě už může docházet k tomu, že hrajete. A to z několika konkrétních důvodů, kam patří hlavně tyto:

  • Hry není nutné stahovat
  • Hry není nutné instalovat
  • Hry nemají zdlouhavé tutoriály

Nemusíte za ně platit

Druhým důvodem proč jít touto cestou je samozřejmě také fakt, že se nemusíte trápit s tím, že by vás zahnání nudy něco stálo. Superhry zdarma vás totiž nebudou stát ani jednu jedinou korunu. Placení by vás zbytečně jenom naštvalo, než aby vám pomohlo zahnat nudu. A tak si hru jednoduše vyberete, rozkliknete a můžete začít hrát. Bez obav z toho, že byste museli kamkoliv zasílat peníze, nebo bez obav z toho, že by bylo nutné uvádět kreditní karty, nebo snad že by byla hra výrazněji osekaná, či že by mělo jít o demo verzi.

Zabaví na desítky minut, ale i dlouhé hodiny

Je jedno, jak dlouho máte v plánu se bavit. Máte jenom pár desítek minut, na které si chcete najít zábavnou činnost? Nebo naopak chcete zábavu na dlouhé hodiny? Obojí je možné. V prvním případě mohou skvěle posloužit různorodé oddechovky, které jsou nenáročné a každý level může trvat třeba jenom pár minut. Do druhé kategorie spadají různé strategie. Tady už je jasné, že vám poskytnou zábavu na několik hodin. A to proto, že vaším úkolem může být:

  • Budovat farmu
  • Budovat města
  • Budovat železnice

Je na vás, jaké konkrétní téma vás v souvislosti se strategiemi zajímá. Když se podíváme na titul v poslední době nejpopulárnější, tak je to rozhodně Big Farm. Už název celkem jasně napovídá, že se můžete stát virtuálním farmářem se vším, co k tomu patří. To znamená pěstování plodin a také chov zvířat. Pokud si myslíte, že to zvládnete, není nic jednoduššího, než si to vyzkoušet. Během hry zjistíte, kolik věcí je třeba zařídit a kolik věcí je třeba hlídat, aby vše fungovalo jak má.

Akce, ale i potrápení mozku

Nemusí to být jenom hry odpočinkové. Když chcete pomocí online her zahnat nudu, tak toho můžete docílit třeba i tak, že vpustíte do svých žil trochu adrenalinu, nebo můžete také zkusit potrápit své mozkové závity. Když se podíváme na kategorii číslo jedna, zkuste nyní velmi populární titul, kterým jsou Tanki online. Už název jasna napovídá, že jde o hru z válečného prostředí, kde budou hrát hlavní roli tankové bitvy. Pro muže milující historii jasná volba.

Co když hledáte spíše něco, u čeho potrápíte mozek? Potom je dobré zamířit do segmentu různých logických her, nebo i her pro dva hráče. Chcete tip? Tak zkuste po celém světě velmi populární čínskou hru, která nese označení Mahjong.

Ovládání zvládne každý

Nejsou potřeba ani joysticky, stejně jako není potřeba řešit desítky kláves na klávesnici. Pokud bude k ovládání použita právě ona, obvykle si vystačíte se dvěma nebo třemi klávesami. Existují ale i hry, které se jednoduše ovládají pomocí myši. A to jak pohybem, tak samozřejmě s využitím jednotlivých tlačítek. I toto jenom potvrzuje fakt, že online hry plně splní požadavky těch, kteří se chtějí jenom pobavit. Ne čekat na stažení, ne čekat na instalaci, nebo se nezdržovat složitým učením klávesových zkratek.

Výběr z 1000her

Hraní webgames

Většina z 1001 hry zdarma, které jsou na www.MojeGames.cz se spouštějí kliknutím na tlačítko "Play", "Start" a někdy také "Go". Vždy na začátku je potřeba počkat několik vteřin (délka závisí od internetového připojení) než se hra kompletně načítá. Až poté klikněte na jedno ze zmíněných klíčových slov a začněte hrát webgames. Nově máte možnost hrát více než 1000her na velké ploše. Můžete si také zahrát hry na Android. Klikněte proto na odkaz ZVĚTŠIT ROZLIŠENÍ HRY než začnete hrát a zažijte skvělou a neopakovatelnou atmosféru!

1001 hry

Komerční info

Zahrajte si Happy Wheels!

Projekt www.MojeGames.cz Vám nabízí množstí supergames, které můžete hrát zcela zdarma a bez nutnosti instalace. Superhry, webgames a onlinovky, které si zde můžete zahrát jsou z velké většiny v akglickém jazyce. Takže při hraní těchto 1000her můžete argumentovat, že se vlastně zodkonalujete v angličtine:) Pokud budete mít s některou hrou problém napište ho do komentářů a určite ho společně vyřešíme. Při hraní více než 1001 her Vám přejeme hodně štestí a dobré zábavy. Další zajímavé hry online naleznete na skvelehry.cz


Partnerské weby: Poggo.cz | Přečtěte si: Typický hráč casina | Sizzling | ggames stesti hry | online hry | casinoeuro